Liga francuska. PSG gromi, dobry mecz Krychowiaka

Grzegorz Krychowiak rozegrał drugi mecz od pierwszej minuty w PSG. Jego drużyna rozgromiła na wyjeździe Caen 6:0.

Krychowiak po wtorkowym meczu w Lidze Mistrzów z Arsenalem znowu znalazł się w pierwszym składzie mistrzów Francji. Na ławce rezerwowych usiadł Thiago Motta. Reprezentant Polski tym razem rozegrał całe spotkanie.

PSG już w pierwszej połowie rozstrzygnęło mecz - cztery bramki zdobył nieskuteczny ostatnio Edison Cavani. Urugwajczyk rozpoczął strzelanie w 12. minucie, a już w 38. skompletował klasyczny hat-trick. Czwartą bramkę dołożył tuż przed końcem pierwszej połowy.

Cavani na drugą połowę nie wyszedł, a PSG grało spokojniej. W 67. minucie na 5:0 podwyższył Lucas, a w 78. minucie wynik meczu ustalił Augustin.

Krychowiak zagrał dobry mecz, skutecznie rozbijał ataki rywali i dobrze kierował poczynaniami kolegów w defensywie.

PSG po meczu z Caen zajmuje 1. miejsce w tabeli, ale główni rywale grają w weekend.

Dziesięciu najdroższych piłkarzy Ligi Mistrzów. Jest Lewandowski!

źródło: Okazje.info