Starzyński wszedł w 83. minucie i w cztery minuty dostał dwie żółte kartki [WIDEO]

Nie najlepszy - eufemistycznie mówiąc - występ zaliczył Filip Starzyński z Lokeren. Polak wszedł na boisko w 83. minucie i w ciągu następnych czterech minut dostał dwie żółte kartki.

Oba upomnienia to skutek fauli od tyłu na środku boiska; niezbyt brutalnych, lecz to wystarczyło sędziemu, by usunąć Starzyńskiego z boiska. Sytuacje na wideo od 4:50.

Lokeren bezbramkowo zremisowało z Kortrijk i po trzech kolejkach zajmuje 14. miejsce w tabeli (na 16) z dwoma punktami. W dwóch pierwszych meczach Starzyński schodził z boiska w 56. oraz 59. minucie. Do Belgii trafił przed tym sezonem z Ruchu Chorzów.

Rafał Wolski z Mechelen (13. miejsce) spotkanie z Mouscron oglądał, siedząc na ławce rezerwowych.