Bundesliga. Twardziel Olkowski. Grał pół godziny ze złamaną stopą

Paweł Olkowski złamał stopę w meczu z Hoffenheim i tym samym zakończył się dla niego sezon. Początkowo media donosiły, że kontuzji doznał podczas faulu, za który dostał czerwoną kartkę. Serwis Express.de donosi jednak, że reprezentant Polski złamał stopę wcześniej.

Tego meczu Olkowski nie będzie dobrze wspominał. FC Koeln wygrało z Hoffenheim 3:2, ale obrońca reprezentacji Polski nie dotrwał do końca spotkania. W 69. minucie został wyrzucony z boiska za faul w polu karnym na Anthonym Modeste.

Po meczu okazało się Olkowski doznał złamania kości śródstopia, które wykluczy go z gry do końca sezonu. Media podawały, że kontuzji doznał właśnie podczas starcia z Modeste. Ale według najnowszych informacji wcale tak nie było. Serwis Express.de pisze, że Olkowski to prawdziwy twardziel, bo złamał stopę już w pierwszej połowie. I z taką kontuzją grał 30 minut.