Liga saudyjska. Czerwona kartka Adriana Mierzejewskiego

Adrian Mierzejewski został wyrzucony z boiska w 53. min meczu z Al Khaleej. Zespół Polaka - Al Nasr - wygrał jednak 1:0
Dwie pierwsze kolejki były dla Polaka zdecydowanie szczęśliwsze - strzelił trzy gole (wszystkie... głową). Stał się jedną z największych gwiazd ligi.

Trzecia runda spotkań nie była już dla niego tak szczęśliwa. 27-letni pomocnik dostał czerwoną kartkę w 53. min. Tym samym wyrównał siły - Al Zawahreh z zespołu gospodarzy już w 45. min dostał drugą żółtą kartkę.

Oba zespoły kończyły zatem mecz w dziesiątkę. Jedynego gola meczu strzelił w czwartej minucie doliczonego czasu pierwszej połowy Al Sahlawi. Dzięki temu zespół Mierzejewskiego wygrał, mimo czerwonej kartki reprezentanta Polski.