Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ściągawka dla Nawałki. Ranking polskich piłkarzy: notowanie pierwsze

Niespełna 200 dni zostało do pierwszego meczu reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy. Sport.pl już zaczyna odliczanie, prezentując ?Ranking polskich piłkarzy?. Od dziś co tydzień będziemy tworzyć listę najlepszych naszych graczy na wzór list przebojów. Kto zagra słabo, spada pozycję w dół. Kto dobrze, idzie do góry.
Przygotowaliśmy umowną listę stu najlepszych polskich piłkarzy - zarówno tych grających za granicą, jak i w Polsce. Lista nie będzie zamknięta, najsłabsi piłkarze będą z niej spadać, a na ich miejsce wejdą nowi, którzy nas czymś zachwycą. Zasada jest prosta - jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz. Jeśli zagrasz słabo, spadasz pozycję w dół, a jak dobrze - pniesz się w rankingu.

Dodatkowo przed eliminacjami Euro 2016, które rozpoczynamy 7 września od meczu z Gibraltarem, przygotujemy statystyczne rankingi, które odpowiedzą nam na pytania, który polski piłkarz jest najbardziej skuteczny, który najlepiej podaje itp. itd. A wszystko po to, by jak najdokładniej monitorować formę naszych piłkarzy i kto wie, może odrobinę pomóc przy wyborze zawodników selekcjonerowi Adamowi Nawałce.

Ranking polskich piłkarzy: notowanie pierwsze

Więcej o:
Komentarze (28)
Ściągawka dla Nawałki. Ranking polskich piłkarzy: notowanie pierwsze
Zaloguj się
 • kuba19pele

  Oceniono 175 razy 167

  Wystarczy, że grasz to awansujesz w takim rankingu, za jakiś czas idąc tym tropem rozumowania Leszczyński wyprzedzi Fabiańskiego... Poprzednia wersja była lepsza, ale robienie takiego rankingu co tydzień jest bez sensu, lepiej podsumować w ten sposób cały miesiąc gry zawodników i zrobić rankingi poszczególnych pozycji, a co tydzień wybierać tylko najlepszą "11".

 • vince_carter

  Oceniono 90 razy 84

  abstrahując już od sensowności tego rankingu (może chociaż jakiś podział na pozycje?)..
  prezentacja graficzna w formie nieczytelnej tabelki z Excela jest na prawdę imponująca. nie wspomnę już o grafice tytułowej..
  rozumiem, że całość należy potraktować w formie żartu primaaprilisowego?

 • czaarny0324

  Oceniono 37 razy 33

  "Zasada jest prosta: jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz", patrze a tam na 2 miejscu kontuzjowany Błaszczykowski, na 5 i 7 zawodnicy,którzy przesiedzieli swoje mecze na ławce, a na 10 zawodnik, który nie zmieścił się do kadry meczowej.

  "Jesteś tak dobry jak Twój ostatni mecz" też dyskwalifikuje Miśkiewicza z tego rankingu.

 • boguslawbch6808

  Oceniono 30 razy 30

  TO TAKIE JAJA SĄ ROBIONE PRZEZ SPORT.PL

 • marekqat91

  Oceniono 19 razy 19

  Po wstępie liczyłem na coś ciekawego ale się zawiodłem. Rozumiem, że jak Błaszczykowski gra to jest kozak, ale teraz ma kontuzję i nie wiadomo w jakiej formie będzie jak wróci a jest na drugim miejscu. Równie dobrze możecie tam umieścić Bońka bo w zasadzie gra w tej chwili tyle samo co Błaszczykowski. Jak ktoś jest poza kadrą, niezależnie od powodu to w rankingu nie powinien być wyżej niż druga 50.

 • powelty

  Oceniono 12 razy 12

  ULWA PRIMA APRILIS HAHAHAHAHAHAHAHA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • remo29

  Oceniono 20 razy 12

  W tych tabelkach jest ich setka, a tych co grało 90 minut, było ok. 30. Szał.
  --
  parada karzełków

 • turtlezzz

  Oceniono 10 razy 8

  Sapela, Kapsa, Pietrzkiewicz? Lepsi od Chrapka i Garguły, od Piecha? Ktoś tu chyba odleciał, robiąc potęgę z ligi Azerbejdżanu...

  Bochniewicz już lepszy od Głowackiego? Prima Aprilis?

  Ten Wszołek przed Wolskim i Milikiem też nie wygląda dobrze...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX