Hat trick Adriana Mierzejewskiego w półfinale Pucharu Turcji

Adrian Mierzejewski strzelił trzy gole dla Trabzonsporu w wygranym 6:0 meczu z Sivassporem. Zespół Mierzejewskiego awansował do finału Pucharu Turcji.
Mierzejewski wyprowadził swój zespół na prowadzenie w 38. minucie meczu. Polak wykonywał rzut karny, bramkarz Sivassporu obronił, ale ostatecznie Mierzejewskiemu udało się trafić do bramki. Reprezentant Polski trafił jeszcze dwukrotnie - w 47. i 53. minucie. 20 minut później zszedł z boiska. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 6:0.

Mierzejewski ma już osiem goli w tej edycji Pucharu Turcji.

W barwach Sivassporu 68 minut grał Kamil Grosicki. Arkadiusz Piech nie znalazł się w kadrze meczowej.

Trabzonspor - Sivasspor 6:0