Polacy za granicą. Gol Grosickiego, Sivasspor gromi w lidze tureckiej

Kamil Grosicki zdobył pierwszą bramkę dla Sivassporu w meczu tureckiej Superligi z Kayserisporem. Drużyna Polaka rozgromiła rywali aż 4:2.

Zobacz bramkę Grosickiego - na Z Czuba.tv ?

Polak otworzył wynik już w 22. minucie meczu, skutecznie wykańczając swoją indywidualną akcję. Było to jego drugie trafienie ligowe w sezonie, na koncie ma także gola zdobytego w krajowym pucharze.

Do przerwy jego drużyna zdobyła jeszcze dwa gole, a tuż po wznowieniu gry czwartego gola dołożył Aatif Chahechouhe. Goście zdołali strzelić jeszcze dwie bramki - drugą po zejściu Grosickiego z boiska w 87. minucie meczu.

Po tym zwycięstwie Sivasspor awansował na siódme miejsce w tabeli z 19 punktami na koncie po 13 meczach. Do prowadzącego Galatasaray drużyna Polaka traci sześć punktów.