Bramki:Diouf (3., 50.), Huszti (90. - karny)
Skład:Zieler - Cherundolo, Eggimann, Haggui, Rausch (73. Pander) - Stindl, Schmiedebach, Schulz, Huszti - Ya Konan (71. Schlaudraff), Diouf (87. Sobiech)
Helsingborg
Bramki:Djurdjić (59.), Bedoya (67.)
Kartki:Lindstrom, Bedoya - żółta, Larsson, Atta - czerwona
Skład:Hansson - Andersson, Larsson, Atta, Uronen (84. Hanstveit) - Lindstrom (90. Accam), Mahlangu, Gashi, Bouaouzan (46. Santos) - Djurdjić, Bedoya
Artur Sobiech pojawił się na boisku dopiero w 87. minucie, ale wywalczył rzut karny, który na decydującą o wyniku bramkę zamienił Szabolcs Huszti. Hannover pokonał Helsingborg 3:2 i zapewnił sobie awans do kolejnej fazy LE
Polski napastnik przy stanie 2:2 zmienił strzelca dwóch bramek Mame Birama Dioufa. Minutę później wywalczył rzut karny, który wykorzystał Huszti.

Po decyzji arbitra o podyktowaniu jedenastki na boisku zrobiło się nerwowo. Sędzia ukarał czerwonymi kartkami Larssona (faulował Sobiecha) i Attę. Goście dokończyli ten mecz w dziewiątkę.

Wygrana oznacza, że Hannover na dwie kolejki przed końcem fazy grupowej zapewnił sobie awans do kolejnej części rozgrywek. Niemiecka drużyna zgromadziła na swoim koncie 10 punktów. Drugie Levante ma ich 7, a trzecie Twente tylko 3. Tabelę grupy L zamykają piłkarze Helsingborga, którzy mają jeden punkt.