Liga turecka. Dwa gole Robaka w przegranym meczu Konyasporu

Marcin Robak strzelił dwie bramki w przegranym przez jego drużynę meczu z przedostatnim w tabeli Bucasporem. Były napastnik Widzewa potrzebował zaledwie sześciu minut, by dwukrotnie pokonać bramkarza rywali.

Od początku swojej przygody z Konyasporem Marcin Robak stał się etatowym napastnikiem drużyny broniącej się przed spadkiem. Po udanym debiucie przeciwko Bursasporowi, lokalni dziennikarze podkreślali, że w przyszłości kibice w Konyi będą mieli sporo radości z gry polskiego napastnika.

To pierwsze gole Robaka dla nowego zespołu. Były snajper Widzewa wpisywał się na listę strzelców w 65. i 71. minucie meczu. Dzięki tym bramkom Konyaspor wyrównał stan meczu na 2:2. W końcówce zespół z południowej Turcji pogrążył jednak chorwacki pomocnik Jarko Leko.

W pierwszym składzie Konyasporu wystąpił również Mariusz Pawełek.

Bucaspor - Konyaspor 3:2