Gole Janczyka i Wasilewskiego w Belgii

Obrońca reprezentacji Polski występujący na co dzień w Anderlechcie Bruksela przyczynił się do wygranej swojej drużyny z Zulte Waregem.

Zobacz bramkę Wasilewskiego - zobacz na Z Czuba.tv ?

Do siatki rywali Wasilewski trafił w 28. minucie spotkania, podwyższając wynik na 2:0. To już czwarty gol "Wasyla" w tym sezonie. Oprócz bramki reprezentacyjny obrońca na swoim koncie zapisał również żółtą kartkę. Oznacza to, że w kolejnym meczu swojej drużyny nie wystąpi. Po sobotniej wygranej zespół Polaka nadal zajmuje pierwsze miejsce w belgijskiej Jupiler League i ma dwa punkty przewagi nad Standardem Liege.

Zobacz bramkę Janczyka - zobacz na Z Czuba.tv ?

Bramka Janczyka

Swoją drugą bramkę w barwach Lokeren zdobył natomiast Dawid Janczyk. W sobotnim spotkaniu z Kortrijk młody napastnik wypożyczony z CSKA pojawił się na boisku w 62. minucie. Już 9 minut później wpisał się na listę strzelców i wyrównał stan spotkania na 1:1. Po emocjonującej końcówce jego zespół wygrał 3:2.

kolejna kontuzja Łukasza Piszczka- czytaj tutaj ?