Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Anderlecht zarobi krocie na sprzedaży Łukasza Teodorczyka?

Chociaż reprezentant Polski dopiero co został wykupiony przez Belgów z Dynama Kijów, to już spekuluje się na temat jego kolejnego transferu. RSC Anderlecht na sprzedaży Teodorczyka może zarobić nawet trzykrotnie.
W czwartek belgijski klub poinformował, że zdecydował się zapłacić za polskiego napastnika klauzulę wynoszącą 4,5 miliona euro. Nowy kontrakt ma wiązać Teodorczyka z Anderlechtem do czerwca 2020 roku, ale już spekuluje się na temat jego najbliższej przyszłości. Niewykluczone, że już latem reprezentant Polski ponownie zmieni klub.

- Cena będzie zależała od klubu, który do nas zapuka. Jeśli będzie z Chin, to będzie ona wyższa, ale to normalne. Każdy przypadek rozpatrzymy indywidualnie. Minimum 15 mln euro? To oczywiste. Cena będzie wyższa - przyznał na łamach "Het Laatste Nieuws" dyrektor generalny Anderlechtu, Herman Van Holsbeeck.

Teodorczykiem podobno interesują się kluby z czołowych europejskich lig - Anglii, Niemiec, Włoch i Hiszpanii. Obecny sezon jest najlepszym w karierze polskiego napastnika. W 42 meczach dla Anderlechtu zdobył 28 bramek.

Więcej o:
Komentarze (2)
Anderlecht zarobi krocie na sprzedaży Łukasza Teodorczyka?
Zaloguj się
  • 0

    chiny nie będą złą opcją, bo tam będzie cały czas grał i przyda się reprezentacji. A patrząc jak kończą (poza kilkoma wyjątkami) polscy gracze za granicą w topowych zespołach, to nawet lepiej ze beda to chiny

  • aussieozz

    0

    Tylko nie do Chin

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX