Ligi zagraniczne. Aleksandar Prijović bohaterem PAOK-u Saloniki! [WIDEO]

Znakomitą zmianę w meczu PAOK-u Saloniki z Asteras Trypolis (3-2) dał Aleksandar Prijović, były piłkarz Legii Warszawa.

Serb ze szwajcarskim paszportem pojawił się na boisku w 69. minucie przy stanie 1-1. Już minutę później zdobył bramkę na 2-1. Goście niedługo później wyrównali, ale zabójczy cios należał do PAOK-u. W 84. minucie zwycięskiego gola strzelił Pedro Henrique po asyście Prijovicia.

Goal Prijovic A. (2:1) PAOK Saloniki... przez ylberenexhipi

To był drugi występ Prijovicia w nowym klubie. Zadebiutował w poprzedniej kolejce z Larisą (2-0), gdy wszedł w 74. minucie. PAOK ostatnio spisuje się znakomicie - wygrał osiem spotkań z rzędu we wszystkich rozgrywkach tracąc przy okazji tylko trzy gole. Zespół z Salonik jest obecnie wiceliderem z 35 pkt - tyle samo ma trzeci Panionios. Zdecydowanym liderem jest Olympiakos, ma aż 13 pkt przewagi.