Liga turecka. Wściekły kibic pobił sędziego. Mecz Trabzonspor - Fenerbahce przerwany

W 90 minucie meczu Trabzonspor - Fenerbahce, fan przegrywającego 0:4 Trabzonsporu rzucił się na sędziego asystenta z pięściami. Mecz został natychmiast przerwany.

Fenerbahce prowadziło aż 4:0, a do siatki Trabzonsporu trafiali Alper Potuk, Volkan Sen Nani i Robin van Persie. Tak wysoka porażka rozwścieczyła kibiców Trabzonsporu. w końcówce meczu zaczęli rzucać na murawę przedmioty. Jeden z bardziej krewkich kibiców przeskoczył ogrodzenie, wbiegł na murawę i zaatakował sędziego-asystena Volkana Bayarslana. Najpierw go popchnął, potem zaczął okładać pięściami. Zanim dopadli do niego ochroniarze, uderzył sędziego kilkukrotnie.

Kilka innych osób wdarło się jeszcze na murawę, próbowało atakować piłkarzy, ale ci szybko uciekli do szatni. Mecz został przerwany, a porządek na stadionie zaprowadzili policjanci.

Trabzonspor po tym incydencie prawdopodobnie zostanie ukarany walkowerem. Fenerbahce bez względu na decyzję ligi, jest na drugim miejscu w tureckiej SuperLidze. Do prowadzącego Besiktasu traci trzy punkty.