Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Matias Suarez chce odejść z Anderlechtu po zamachach w Belgii

Z obawy o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny Matias Suarez chce odejść z Anderlechtu Bruksela. Argentyński piłkarz mieszka 10 minut drogi od stacji metra, na której zdetonowano jeden z materiałów wybuchowych.
- Boję się o bezpieczeństwo moje rodziny. To co wydarzyło się w Brukseli sprawiło, że zacząłem myśleć o powrocie do Argentyny. W czerwcu chcę odejść z klubu i wrócić do Belgrano - powiedział napastnik.

27-latek przyszedł z tego klubu do Anderlechtu w 2008 roku. Szybko stał się ulubieńcem lokalnej publiczności. W 2011 roku wybrano go najlepszym piłkarzem ligi belgijskiej. Do tej pory strzelił 66 goli dla Anderlechtu.

Obaw nie kryją też inni piłkarze Anderlechtu. - Boję się o moją żonę i dzieci. Teraz w Belgii jest niebezpiecznie. Chcę żyć w bezpiecznym miejscu i dlatego myślę, że najlepsze dla nas będzie, jeśli wyjedziemy z Belgii - stwierdził Andy Najar.

Elegancja nie tylko na boisku. Tak chłopaki Nawałki prezentują się w garniturach [ZDJĘCIA]


Więcej o:
Komentarze (13)
Matias Suarez chce odejść z Anderlechtu po zamachach w Belgii
Zaloguj się
 • kriskris22

  Oceniono 1 raz 1

  Dla tych, ktorzy sie upieraja, ze istnieje taki klub jak Anderlecht Bruksela (lacznie z panem redaktorem) - proponuje uzyc narzedzia zwanym google.

 • m.godwin

  Oceniono 1 raz 1

  Uchodźcy?

 • Michał H

  Oceniono 1 raz -1

  Liga saudyjska - tam jest bezpiecznie.... (co za idiota)

 • returnofstinki

  Oceniono 2 razy -2

  no co wy ciapatych sie boicie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX