Copa Libertadores. W stronę Ronaldinho poleciały kamienie [WIDEO]

W pierwszym meczu finałowym Copa Libertadores drużyna Olimpia Asuncion pokonała Atletico Mineiro 2:0. W czasie meczu doszło do skandalu. Grający w drużynie gości Ronaldinho został obrzucony kamieniami przez kiboli gospodarzy.
Ronaldinho biegł do prawego narożnika boiska, by wykonać rzut rożny. Zamiast ustawić piłkę, schylił się jednak i podniósł z murawy dwa duże kamienie, które poleciały z trybun w jego kierunku. Całe zajście zostało zgłoszone sędziemu, który nie przerwał jednak meczu. Arbiter widział jednak kamienie i paragwajskiej drużynie grożą sankcje dyscyplinarne.

Olimpia wygrała mecz 2:0 po golach Alejandro Silvy i Wilsona Pittoniego. Były gwiazdor Barcelony grał 65 minut, został zmieniony przez Guilherme. Rewanż odbędzie się w czwartek 25 lipca w Brazylii.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS, na Androida i Windows Phone