MLS. Piękna przewrotka Thierry'ego Henry [WIDEO]

Były gwiazdor Barcelony, Arsenalu i reprezentacji Francji Thierry Henry strzelił piękną bramkę dla New York Red Bulls w meczu z Montreal Impact.

Gospodarze prowadzili od 45. minuty po bramce strzelonej przez Thierry'ego Henry. Jednak prawdziwą klasę Francuz pokazał w 88. minucie, podwyższając na 2:0. Po rzucie rożnym wykonanym przez Juninho piłkę głową zgrał Markus Holgersson, a Henry uderzył przewrotką odrobinę poniżej prawego górnego rogu bramki. To piąta bramka Francuza w tym sezonie.

W doliczonym czasie gry honorową bramkę dla gości zdobył znany z włoskiej Serie A Marco Di Vaio.

To czwarta z rzędu wygrana drużyny z Nowego Jorku. Red Bulls prowadzą w Konferencji Wschodniej MLS z takim samym dorobkiem punktowym jak Houston Dynamo, które rozegrało dwa mecze mniej.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS i na Androida