Liga rosyjska. Mecz Dynamo Zenit przerwany po trafieniu bramkarza racą

Sobotni mecz rosyjskiej Premier Ligi między Zenitem St. Petersburg a Dynamem Moskwa został przerwany w 36. minucie po tym jak Anton Szunin, bramkarz moskwian, został trafiony petardą rzuconą z trybun Zenitu. Piłkarza przewieziono do szpitala.

W 27. minucie Dynamo objęło prowadzenie po strzale Władimira Granata z rzutu wolnego. Dziewięć minut później arbiter spotkania Aleksiej Nikolajew przerwał spotkanie.

Anton Szunin został ranny i przewieziony do szpitala. Dyrektor rosyjskiej Premier Ligi zapowiedział śledztwo w tej sprawie. - Sędzia przerwał spotkanie. Komisja ligi zbada wydarzenie i zadecyduje o wyniku meczu - zapowiedział Siergiej Czeban. We wcześniejszym meczu rosyjskiej ligi Spartak Moskwa zremisował z Wołgą 1:1. Pięknym strzałem otwierającym wynik popisał się Dmitrij Kombarow. W 13. minucie strzałem z rzutu wolnego z 25 metrów pokonał Michaiła Kierszakowa. Wyrównał Aleksander Salugin.

Mieszkanie dla wielodzietnej rodziny - prezent Szachtara Donieck ?