Liga rosyjska. Bramka roku Jiranka? [WIDEO]

W 35 minucie meczu Kuban Krasnodar - Terek Grozny piłkarz gości, Martin Jiranek, zdecydował się na szalony strzał z okolic połowy boiska. Piłka wpadła w samo okienko bramki Belanova. Terek przegrał 1:2.
Kapitalna bramka Czecha była ozdobą sobotniego meczu - Terek nie zdołał jednak przywieźć z trudnego terenu nawet jednego punktu. Drużyna z Krasnodaru prowadziła od 32 minuty po bramce Ionova. Kilka minut później Jiranek zdecydował się na dość szalony strzał - huknął z całej siły będąc w okolicy środka boiska (około 40 metrów od bramki)- bramkarz rywali był dobrze ustawiony, jednak nie zdołał obronić nabierającej dziwnej rotacji piłki.

Remis utrzymywał się do 83. minuty meczu. Zwycięstwo gospodarzom zapewnił Ormianin Aras Özbiliz.

Czat z Natalią Partyką

W poniedziałek o 11 odbędzie się pierwszy czat na żywo na facebookowym profilu Sport.pl. Naszym gościem będzie gwiazda igrzysk olimpijskich i paraolimpijskich w Londynie - Natalia Partyka. Już dziś zapraszamy Was do zadawania pytań! Więcej szczegółów tutaj.

Czy trafienie Jiranka w meczu z Kubanem Krasnodar to do tej pory najpiękniejsza bramka roku?
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]

• Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera