Liga rosyjska. Dwie bramki Macieja Rybusa

Maciej Rybus strzelił dwie bramki dla Tereka Grozny w meczu z Dynamem Moskwa. Drużyna Polaka pokonała ostatni zespół w tabeli 2:1.
Piłkarz reprezentacji Polski rozegrał całe spotkanie, podobnie jak inny były zawodnik Legii Warszawa Marcin Komorowski.

Obchodzący w niedzielę 23. urodziny Rybus trafił do siatki rywali w 30. i 83. minucie. Sędzia pokazał w tym meczu trzy czerwone kartki - dwie piłkarzom Dynama, a jedną zawodnikowi Tereka. Rybus został upomniany żółtym kartonikiem (w 78. minucie).

Dynamo, występujące w Lidze Europejskiej, w nowym sezonie rosyjskiej ekstraklasy spisuje się fatalnie. W pięciu meczach nie zdobyło żadnego punktu. Od poniedziałku już oficjalnie trenerem drużyny będzie zatrudniony kilka dni temu Rumun Dan Petrescu. W spotkaniu z Terekiem zespół prowadził tymczasowo Dmitrij Chochłow.

Po pięciu meczach ligi rosyjskiej Terek Grozny zajmuje w tabeli czwarte miejsce.