Liga szkocka. Rekord na meczu Rangers

Mecz Glasgow Rangers

Mecz Glasgow Rangers (Fot. DAVID MOIR REUTERS)

Podczas meczu Glasgow Rangers - East Stirling padł rekord frekwencji na meczu czwartej ligi. Sobotnie spotkani na Ibrox Park obejrzało 49 118 widzów. Gospodarze wygrali 5:1


Wcześniejszy rekord padł na meczu Crystal Palace - Millwall na Selhurst Parki w 1961 roku. Spotkanie to obejrzało 37 774 kibiców zgromadzonych na trybunach.

Sobotnie spotkanie szkockiej ligi zgromadziło więcej widzów na trybunach Ibrox Park niż pozostałe mecze kolejki razem wzięte (40 383).

Glasgow Rangers, wielokrotny mistrz Szkocji został zdegradowany do najniższej dywizji z powodu kłopotów finansowych. Klub ogłosił bankructwo.

Debiut Rangers w tym sezonie zakończył się remisem 2:2 z Peterhead. Mecz obejrzało 4500 fanów na stadionie Balmoor.

Arsenal znowu sprzedaje, Song do Barcelony


Komentarze (23)
Liga szkocka. Rekord na meczu Rangers
Zaloguj się
 • muminos1975

  Oceniono 42 razy 34

  a co z dlugami? tak jak u nas, kilka lig nizej, czyste konto, a ludzie niepopłaceni i dramat dla wielu.

 • miroskom

  Oceniono 77 razy 29

  Rangersi mają PRAWDZIWYCH kibiców. Nie wyobrażam sobie żeby jakiś polski klub miał tylu fanów. Nawet na mecze ekstraklasy przychodzi tylko garstka debili.

 • wroclawianin93speedway

  Oceniono 34 razy 10

  WE WROCŁAWIU W 1954 ROKU NA MECZU SPARTA WROCŁAW - UNIA LESZNO BYŁO 60 TYSIECY WIDZÓW. REKORD WROCŁAWIA NA MECZU LIGOWYM ZE WSZYSKICH DYSCYPLIN JAKIE MAJA LIGE W POLSCE.

 • polonests

  Oceniono 1 raz 1

  16 października 2011 - czwarta liga brazylijska, mecz w Recife pomiędzy Santa Cruz a Treze: na trybunach 59 966 widzów. Ale to tylko Brazylia...

 • kloceklego

  Oceniono 49 razy -13

  "49 tysięcy kibiców na meczu czwartej ligi. Rekord! " - no i oczywiście trzeba było walnąć podrasowany tytuł na głównej żeby więcej kliknięć było. bo ilu ludzi pomyślało, że chodzi o polską 4 ligę. nie można było po prostu dodać tytułu "Liga szkocka. Rekord na meczu Rangers" na głównej tak jak jest zatytułowany tekst. nie. a w środku 9 zdań

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX