Los Angeles Galaxy w finale MLS

Gole Landona Donovana, Mike'a Magee i Robbie Keane'a dały LA Galaxy zwycięstwo nad Realem Salt Lake City, mistrzostwo Konferencji Zachodniej i miejsce w finałach MLS, w których zmierzą się z Houston Dynamo. Dynamo wygrało swój mecz ze Sportingiem Kansas City 2:0, a zwycięską bramkę strzelił były zawodnik GKS Bełchatów Carlo Costly.

Zobacz jak Costly prezentował się w ekstraklasie ?

Pierwszą bramkę strzelił Landon Donovan z rzutu karnego w 23. minucie, dwie minuty później wyrównał Alvaro Saborio. Przepiękna asysta Davida Beckhama i gol Mike'a Magee (58.) znów wyprowadziły na prowadzenie drużynę z Los Angeles, które podwyższył Robbie Keane dziesięc minut później.

Zespół z Houston wygrał konferencję Wschodnią pokonując 2:0 Kansas City po bramkach Andre Hainaulta w 53. Carlo Costly'ego w 87. minucie.

Mecz finałowy odbędzie się 20 listopada w Carson w Kalifornii.

Buffon, De Rossi, Balotelli włoskie gwiazdy zagrają z Polską ?