Ligue 1. Grzegorz Krychowiak zaskoczył swoim ubiorem w trakcie meczu z Monaco

Grzegorz Krychowiak nie zagrał w meczu z AS Monaco (1-1) ze względu na kontuzję, ale mimo to zwrócił uwagę kibiców. Jak? Swoim ubiorem!

W pewnym momencie realizator pokazał Polaka, który obserwował zmagania swoich kolegów z Paris Saint-Germain. - Wygląda jak generał - pisali kibice m.in. na Twitterze, a to zdjęcie wrzucił Timothe Crepin, dziennikarz "France Football".

Krychowiak jest powszechnie znany ze swojego zamiłowania do mody. Polak w niedzielę obchodził swoje 27. urodziny, ale ostatnio nie wiedzie mu się najlepiej - opuścił kilka spotkań ze względu na kontuzję, ale nawet przed nią głównie siedział na ławce rezerwowych. Jest obecnie piątym środkowym pomocnikiem w PSG, a zazwyczaj na boisku przebywa ich trzech.

W hicie ligi francuskiej PSG zremisowało 1-1 z AS Monaco. Pierwszego gola w 81. minucie z rzutu karnego strzelił Edinson Cavani, ale już w doliczonym czasie gry wyrównał Bernardo Silva. Kamil Glik zagrał 90 minut w barwach gości i spisał się bardzo dobrze. Po 22 kolejkach Monaco jest liderem z 49 pkt. Taki sam dorobek ma drugie Nice, a trzecie PSG traci do prowadzącej dwójki trzy punkty.

Złe informacje dla Nawałki... Reprezentanci Polski mają problemy w swoich klubach