Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Eden Hazard strzelił trzy gole, będąc... pijanym

Rio Mavuba, pełniący od lat funkcję kapitana we francuskim Lille, zdradził, że Eden Hazard w swoim pożegnalnym meczu na boiskach Ligue 1 grał pod wpływem alkoholu. Co więcej, Belg zdobył w tym spotkaniu trzy bramki w 30 minut!
Ikona Sportu 2016 - Głosuj! [PLEBISCYT]


Gdy sezon 2011/2012 dobiegał końca, było jasne, że Hazard latem przeniesie się do Chelsea Londyn. By uczcić jakoś ostatni mecz w barwach Lille, skrzydłowy zaprosił kolegów z szatni na drinka dzień przed ligową potyczką z Nancy.

- Wiedzieliśmy, że to ostatnie spotkanie w sezonie, a my bez względu na jego wynik skończymy rywalizację na 3. miejscu w tabeli. Dlatego nie było nic złego w tym, że Eden zaprosił nas na drinka dzień przed tym meczem - wspomina cytowany przez hiszpańską "Markę" Mavuba.

- Chcieliśmy się po prostu napić, ale trochę wymknęło nam się to spod kontroli. Następnego dnia Eden wciąż był pijany, na dodatek przez całą noc nie zmrużył oka. Mimo to gość w 30 minut strzelił trzy bramki! - zdradza były kapitan Lille.

Po przejściu do Chelsea Hazard wygrał mistrzostwo Anglii i zdobył nagrodę dla najlepszego piłkarza ligi. Obecnie londyńczycy zajmują 1. miejsce w tabeli Premier League i kontynuują fantastyczną serię zwycięstw z rzędu - ostatnia wygrana nad Bournemouth była dwunastą kolejną.Sportowe legendy, które w 2016 roku powiedziały pas. Phelps, Bryant, ale i Polacy
Więcej o: