Ligue 1. Kamil Grosicki nie strzelił karnego

Kamil Grosicki nie wykorzystał rzutu karnego, ale jego Rennes po golu w doliczonym czasie gry pokonało Guingamp 1:0.

W 64. minucie drugą żółtą kartkę zobaczył Diallo, a sędzia wskazał na jedenasty metr. Do piłki podszedł Grosicki. Polak uderzył w lewą stronę. Jego intencje wyczuł bramkarz, ręką zdołał odbić piłkę. Dobitka też nie była skuteczna.

Grosicki zagrał od pierwszej do ostatniej minuty. Aktywniejszy był po zmarnowanym karnym, ale ani gola ani asysty nie miał.

Gospodarze dopiero w samej końcówce meczu wykorzystali to, że grali z przewagą jednego zawodnika. W drugiej minucie doliczonego czasu gry gracze Rennes przeprowadzili błyskawiczną kontrę. Henrique dograł w pole karne, a nadbiegający Diakhaby wpakował piłkę do siatki.

Rennes dzięki zwycięstwu awansowało na siódme miejsce w tabeli Ligue 1. Liderem jest Nicea, która w tej kolejce zagra z czwartym od końca Lorient.

Pamiętacie nową dziewczynę Cristiano Ronaldo? On już nie pamięta. Teraz spotyka się z kolejną [ZDJĘCIA]

źródło: Okazje.info