Ligue 1. Krychowiak nie będzie dobrze wspominał debiutu. Co za końcówka!

Grzegorze Krychowiak doczekał się debiutu w ligowym meczu Paris Saint-Germain. Reprezentant Polski nie będzie jednak wspominał go dobrze. Jego zespół stracił zwycięstwo w samej końcówce i zremisował z Saint Etienne 1:1.

Wydawało się, że Paris Saint-Germain zgaranie komplet punktów w meczu z Saint Etienne, jednak w samej końcówce do wyrównania doprowadził Robert Beric. To druga strata punktów paryskiego klubu w tym sezonie. W poprzedniej kolejce drużyna Unaia Emery'ego przegrała niespodziewanie z Monaco 1:3.

Piątkowe spotkanie przebiegało całkowicie pod dyktando PSG. Mistrzom Francji brakowało jednak skuteczności pod bramką rywali. Pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej połowie na boisku pojawił się Grzegorz Krychowiak i PSG w końcu sforsowało bramkę Saint Etienne. Rzut karny spokojnie wykorzystał Lucas i wydawało się, że kolejne gole dla paryżan to tylko kwestia czasu. Brakowało jednak jakości w sytuacjach podbramkowych.

Paris Saint-Germaine było już o krok od kompletu punktów, jednak wtedy akcje rozpaczy przeprowadziło Saint Etienne. Dośrodkowanie z prawego skrzydła wykończył Robert Beric i rzutem na taśmę załatwił swojej drużynie sensacyjny punkt.

Żadna tam Premier League. To jest najbogatsza i najbardziej oglądana liga świata