Ligue 1. 18-latek z PSG upokorzył obronę Realu Madryt! Wspaniała akcja i gol w meczu towarzyskim [WIDEO]

W meczu towarzyskim rozgrywanym w ramach International Champions Cup w amerykańskim Columbus Paris Saint-Germain pokonało Real Madryt 3:1. Ozdobą spotkania był strzelony już w 2. minucie gol 18-letniego Jonathana Ikone, który popisał się kapitalnym rajdem skutecznie manewrując obronę "Królewskich". W meczu nie zagrał nowy nabytek Paryżan, Grzegorz Krychowiak.

Paris Saint-Germain wygrało trzeci mecz podczas przygotowań do nowego sezonu Ligue 1. Tym razem podopieczni Unaia Emry'ego pokonali w amerykańskim mieście Columbus Real Madryt 3:1. Już w 2. minucie gola strzelił 18-letni Jonathana Ikone, który popisał się kapitalnym rajdem skutecznie manewrując obronę "Królewskich".

Przypomnijmy, że piłkarzem Paris Saint-Germain został Grzegorz Krychowiak. W meczu z Realem Madryt pomocnik reprezentacji Polski jednak nie zagrał.

Polscy piłkarze wyjechali na zasłużone wakacje. Odpoczywają? Ale nie Krychowiak! [ZDJĘCIA]