Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Ligue 1. Ibrahimović: Zastąpcie wieżę Eiffla posągiem Ibrahimovicia

- Może warto zastąpić wieżę Eiffla posągiem Ibrahimovicia... - zażartował Zlatan Ibrahimović podczas odsłonięcia woskowej figury jego osoby. Pojawiła się ona w paryskim muzeum Grevin, gdzie można znaleźć już figury m.in. Napoleona Bonaparte, Alberta Einsteina, Jana Pawła II czy Zinedine'a Zidane'a.
- To niesamowite uczucie - powiedział Ibrahimović radiu "RMC". - Statua wygląda na bardzo skoncentrowaną; ja też taki jestem na boisku. Jestem wdzięczny za fantastycznie wykonaną pracę. Jestem dumny, że jako Szwed zasłużyłem na takie wyróżnienie. Zwiedzający mogą obejrzeć figurę z bliska i właśnie oto chodziło. Co dalej? Nie wiem... Może warto zastąpić wieżę Eiffla posągiem Ibrahimovicia... - zażartował napastnik Paris Saint-Germain.

- Zrobiłem sobie selfie z samym sobą w muzeum Grevin w Paryżu. Ten po prawej jest zrobiony z wosku, a ten po lewej ze stali - napisał na Instagramie. Ibrahimović w tym sezonie zagrał w 23 meczach we wszystkich rozgrywkach, strzelając 16 goli.

Czy polscy sportowcy piszą wiersze? [POEZJA Z TWITTERA]


Więcej o:
Komentarze (7)
Ligue 1. Ibrahimović: Zastąpcie wieżę Eiffla posągiem Ibrahimovicia
Zaloguj się
 • his_dudeness

  Oceniono 19 razy 15

  Figura woskowa podobna, ale nos jednak na niej za mały zrobili.

 • osciu_82

  Oceniono 12 razy 12

  najepszy to ten tors Rzeźniczka - jakas nowa kampania GW ???

 • badziewiak66

  Oceniono 9 razy 1

  Jeszcze się Francuzi zastanawiają ? Czytałem że ten Temistokles XXI wieku, artysta, intelektualista , filozof, to nieokiełznany temperament seksualny zdolny zapłodnić całą Francję. Nie raz ten poeta, dramaturg i amant dawał do zrozumienia że ma wielki , no ten...... Ile to było kobiet ? 500, 600 ? Posąg takiego Boga XXI wieku to byłby strzał w dziesiątkę. Czas na świątynię Ibrahimovica !! Usunąć Wieżę i niech stanie tam Wielki Ibrahimovic jak Bóg go stworzył.

 • kormoran_zielony

  Oceniono 6 razy -2

  Ja dzisiaj rano w kiblu postawiłem posążek Ibrahimovicia - zażartował kormoran zielony.

 • mannoroth

  Oceniono 29 razy -9

  Zgadza się! Francuzi potrzebują pomnika zadufanego w sobie grajka, który owszem, bramki piękne strzela (słabym drużynom), sztuczki robić potrafi(w meczach ze słabymi drużynami), ale przeciwko mocniejszym rywalom po prostu go nie ma. Bodaj najbardziej przereklamowany piłkarz XXI wieku.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX