Zespół Grzegorza Krychowiaka rewelacją Ligue 1

Stade de Reims pokonało u siebie Niceę 3:1 i przed niedzielnymi meczami awansowało na czwartą pozycję w Ligue 1. Grzegorz Krychowiak znów grał przez 90 minut

Konkurs! Wygraj wyjazd na mecz NFL na Wembley ?

Było to już ósme spotkanie reprezentanta Polski w tym sezonie od pierwszej do ostatniej minuty. Polak zagrał na przyzwoitym poziomie. W dzienniku "L'Equipe" otrzymał notę 6, bywało jednak, że oceniany już był wyżej - na 8. Dwukrotnie znalazł się w jedenastce kolejki. Tym razem bohaterem Reims był napastnik Gaetano Courtet, który strzelił dwa gole w końcówce spotkania.

Było to już czwarte z rzędu zwycięstwo Reims na własnym stadionie w tym sezonie. Drużyna z Szampanii jest rewelacją francuskiej ligi, do której wróciła w tym roku po 33 latach.