Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Ronaldo zostanie agentem Alexandre Pato?

Brazylijczyk Ronaldo, który niedawno zakończył piłkarską karierę, przyjechał do Mediolanu by przekonać Alexandre Pato do zostania jego klientem. Były najlepszy piłkarz globu ma swoją własną agencję menedżerską ?9ine? i chce pozyskać dla niej jakieś głośne nazwisko.
Ronaldo ogłosił informację o zakończeniu kariery w ubiegłym miesiącu i teraz chce zrobić karierę jako menedżer sportowy. W swojej "stajni" posiada już pomocnika Merengues - Kakę, a teraz chciałby pozyskać młodą brazylijską gwiazdę występującą na co dzień w AC Milan.

Były piłkarz m.in. Barcelony, Interu i Realu wybrał się do Mediolanu wraz ze swoim wspólnikiem Marcusem Buaizem, by przeprowadzić rozmowy z 21-letnim napastnikiem. Brazylijczyk leczy obecnie kontuzję. Mimo to w obecnym sezonie udało mu już się strzelić 11 goli w siedemnastu meczach.

Milan przegrał z Palermo w pojedynku północy z południem »


Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera