Serie A. Inter pokonany pierwszy raz pod wodzą Leonardo

Inter Mediolan przegrał swoje pierwsze spotkanie za kadencji brazylijskiego trenera Leonardo. Serię pięciu zwycięstw mistrzów Włoch przerwało Udinese Calcio, które wygrało na swoim stadionie 3:1.

Prowadzenie ekipie z San Siro dał już w 16. minucie Dejan Stanković, który wykorzystał podanie Thiago Motty. Udinese wyrównało już po pięciu minutach, gdy bardzo mocnym strzałem z lewej nogi popisał się obrońca Cristian Zapata.

Kolejną bramkę dla gości zdobył najlepszy strzelec Serie A Antonio Di Natale, który już w 25. minucie wykorzystał rzut wolny zza pola karnego. W drugiej połowie wynik spotkania ustalił Domizzi, który trafił do siatki rywali na 21. minut przed końcem regulaminowego czasu gry.

W spotkaniu, które przerwało imponującą serię nowego trenera Interu, nie zagrali Julio Cesar, Wesley Sneijder oraz Diego Milito.

Wyniki całej 21. kolejki Serie A - znajdziesz na Sport.pl ?