Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Rywal Artura Boruca może odejść po sezonie

Według włoskich mediów Fiorentina prawdopodobnie rozstanie się po sezonie z bramkarzem Sebastianem Freyem. Według portalu violanews.com, który powołuje się na ?La Gazzetta Dello Sport?, Francuz może trafić do Tottenhamu. W klubie z Florencji od pół roku gra Artur Boruc.
TYPUJ WYNIKI SERIE A

Frey od wielu tygodni leczy poważną kontuzję kolana i najprawdopodobniej nie zagra już w tym sezonie. Dzięki temu pewne miejsce w bramce Fiorentiny ma Artur Boruc, który trafił do Włoch przed tym sezonem z Celtiku. Polakowi wróżono ławkę rezerwowych, bo Frey gra we Florencji od wielu lat i był jednym z ważniejszych piłkarzy klubu.

Teraz jednak Francuz jest pokłócony z władzami klubu i prawdopodobnie nie zostanie przedłużony jego kontrakt z Fiorentiną. Dla Fiorentiny korzystne będzie pozbycie się piłkarza z jednym z najwyższych kontraktów w zespole. Kilka dni temu klub sprowadził z Atletico Paranaense brazylijskiego bramkarza Neto.

Włoskie media piszą o zainteresowaniu piłkarzem ze strony Tottenhamu, a także Arsenalu, który miał się kontaktować z piłkarzem już latem.

Mariusz Pawełek pożegnał się z Wisłą Kraków »


Więcej o: