Serie A. Eto'o ratuje honor Interu

Inter Mediolan tylko zremisował na własnym stadionie z Brescią 1:1. Mistrzowie Włoch byli o krok od sensacyjnej porażki z 17. zespołem Serie A. Uratował ich karny strzelony w drugiej połowie przez Samuela Eto'o.

Sport.pl na Facebooku! Sprawdź nas ?

Dręczony kontuzjami Inter aż do 73 minuty miał nad sobą widmo wstydliwej porażki. Od 15 minuty prowadzili goście, po strzale Andrei Caracciolo. Dopiero wykorzystany karny, którego wyegzekwował Samuel Eto dał mistrzom Italii remis.

Przez to potknięcie Inter może już jutro stracić pozycję wicelidera tabeli. Goniący ją Milan ma dwa punkty straty i przed sobą niedzielny mecz z ostatnim w tabeli Bari. Dodatkowo jeszcze bardziej odskoczyć może lider tabeli - Lazio, który jak na razie ma 3 punkty przewagi. W niedzielę rzymianie spotkają się w derbach z AS Romą.

Dla Interu to kolejny dotkliwy wynik. W środku tygodnia przegrał w Lidze Mistrzów 1:3 z Tottenhamem Hotspur.