Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Legenda Juventusu: odbudowanie Juve będzie trwać latami

Legenda Juventusu Turyn, włoski bramkarz Stefano Tacconi, uważa, że minie sporo czasu, nim Juventus znów wróci na szczyt, a kolejne trofea będą pojawiać się w klubowej gablocie.
Juventus nie gra w tym sezonie najlepiej. Odpadł z ligi mistrzów, odpadł z krajowego pucharu, nie liczy się już w walce o mistrzostwo Włoch. W ciągu dwóch sezonów dwa razy zmieniał trenera. To wszystko sprawia, że o przyszłość klubu martwią się jego byli piłkarze, w tym Stefano Tacconi, którym w 1985 roku zdobył z Juventusem Puchar Europy.

- Potrzeba czasu. Myślę, że kilku lat, aby stary, dobry Juventus powrócił - mówi były bramkarz.

- To oczywiste, że mają teraz problemy. Ciężko będzie im wrócić na właściwą drogę. Żeby to się udało muszą poczynić kilka wielkich transferów. Wciąż grają tu dobrzy zawodnicy, ale potrzeba wielkich gwiazd - dodaje Tacconi.

- Błędem było pozbycie się Ranieriego. On mógłby pomóc Juve - kończy legenda Juventusu.

Konkurs! Do wygrania bilety na finałowy mecz Ligi Mistrzów »


Więcej o:
"/> Zbigniew Boniek zdradza kulisy pożegnania Piszczka: Piłkarze dogadali się ze Słoweńcami [SEKCJA PIŁKARSKA #29]
 
  • Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć Kolejne kluby chcą Łukasza Podolskiego! Górnik Zabrze będzie musiał walczyć
  • Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? Wisła inauguruje Puchar Świata w skokach po raz ostatni? "Koszt byłby o trzy czwarte niższy"
  • Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera Jerzy Brzęczek drugim najlepszym trenerem el. Euro 2020! Wyróżnienie dla selekcjonera