Serie A. Napoli rozgromiło Cagliari! Piękny gol Zielińskiego

Napoli rozgromiło na wyjeździe Cagliari aż 5:0! Pięknego gola strzelił Piotr Zieliński.

Hat-tricka strzelił Dries Mertens, który trafiał kolejno w 34., 69. oraz 72. minucie. Oprócz niego bramki zdobywali Marek Hamsik (45. minuta, zaliczył aż trzy asysty) oraz Zieliński (51.). Polak popisał się pięknym uderzeniem z dystansu i nie dał szans bramkarzowi Marco Storariemu. Bartosz Salamon spędził cały mecz na ławce rezerwowych Cagliari.

To drugi gol Zielińskiego w Napoli. Po raz pierwszy trafił w poprzedniej kolejce otwierając wynik spotkania z Interem Mediolan (3:0). Dzięki zwycięstwu Napoli awansowało na 4. miejsce w tabeli - ma 31 pkt, tyle samo co piąte Lazio i traci po punkcie do drugiej Romy i trzeciego Milanu, które w poniedziałek rozegrają bezpośrednie spotkania. Liderem jest Juventus (36 pkt).

Wideo z kapitalnym uderzeniem polskiego pomocnika już wkrótce - a tak Zieliński trafiał w meczu z Interem:

Anna i Robert Lewandowscy zachwycili podczas imprezy świątecznej Bayernu! [DUŻO ZDJĘĆ]