Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Berlusconi: Balotelli zażył za dużo słońca

- Zażył nieco za dużo słońca - powiedział o Mario Balotellim prezydent Milanu Silvio Berlusconi.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

W przeszłości były premier Włoch mianem "opalonego" określił prezydenta USA Baracka Obamę. Żart o Balotellim padł gdy omawiał kwestię Milanu złożonego wyłącznie z włoskich piłkarzy. - Jest Włochem, nawet jeśli zażył nieco za dużo słońca - stwierdził Berlusconi, który przejął Milan niemal równo 30 lat temu.

Potem jednak Berlusconi chwalił postawę Balotellego. - Jego strzały na treningu rozrywają siatkę. Potrafi niesamowicie kontrolować piłkę, ale nie gra na właściwej pozycji. Pytałem go wielokrotnie: "Mario, chcesz wygrać? Jeśli tak, musisz strzelać, a by strzelać, musisz być bliżej bramki".

Balotelli został sprzedany z Milanu do Liverpoolu w 2014 roku, ale po sezonie spędzonym w Anglii został wypożyczony z powrotem do Mediolanu. Berlusconi mówił, że zostanie wykupiony jeśli "zmądrzeje". Balotelli grał jednak bardzo mało w tym sezonie, głównie ze względu na kontuzję i w tej chwili wydaje się wątpliwe, by miał zostać w Milanie na kolejny sezon. Liverpool ma już planować jego sprzedaż, Włochem interesują się m.in. chińskie kluby.

Niesamowity Kiko minął wszystkich rywali. A jaki gol Kanadyjki! [STADIONY Z CZUBA]


Więcej o:
Komentarze (1)
Serie A. Berlusconi: Balotelli zażył za dużo słońca
Zaloguj się
  • rossoneri89i95sf

    Oceniono 2 razy 2

    Litości, nie do Chin! Nie Mario! Mimo uszczypliwych komentarzy, zgryźliwych do kwadratu internautów, ja wciąż uważam, że to piłkarz godny miana światowej gwiazdy ze względu na swoje umiejętności! Tylko trzeba mu dać szansę. Trzymam za niego kciuki :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX