Serie A. Pech Samiego Khediry. Pomocnik wypada na 2 miesiące

Khedira nabawił się kontuzji uda w sobotnim, sparingowym meczu Juventusu Turyn z Olympique Marsylią. Mistrzowie Włoch przegrali 2:0, a Khedira opuścił boisko już po 26 minutach. Jak mówią lekarze, były piłkarz Realu Madryt wróci do gry ok. października.

Defensywny pomocnik nie ma w ostatnim czasie szczęścia. Zawodnika wciąż prześladują kontuzje. W zeszłym sezonie z powodu kontuzji mięśniowych rozegrał w barwach "Galacticos" zaledwie 628 minut. Te same problemy zdrowotne wykluczyły go również z gry na mistrzostwach świata w Brazylii.

"Szczegółowe badania wykazały problem z prawym mięśniem uda. Khedirę czeka dwumiesięczna przerwa w grze"- poinformowała oficjalna strona Juventusu. Khedira doznał urazu w sobotnim meczu z Marsylią. Z boiska zszedł już w 26. minucie.

Niemiec przeszedł do ekipy "Bianconerich" tego lata na zasadzie wolnego transferu. Wygląda na to, że defensywny pomocnik w Serie A zadebiutuje najwcześniej w październiku.

Władze Juventusu już teraz szukają zastępstwa dla Khediry. Włoskie media podają, że "Stara Dama" zainteresowana jest sprowadzeniem Javiera Mascherano z Barcelony.