Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Serie A. Richard Li chce kupić AC Milan

Jak piszą włoskie media, wracają szanse na lepszą przyszłość dla Milanu. Silvio Berlusconi miał się w czwartek spotkać się z miliarderem z Hongkongu Richardem Li i rozmawiać o sprzedaży 75 procent akcji klubu.
Milan jest pogrążony w kryzysie finansowym i sportowym. W tabeli Serie A zajmuje ósme miejsce i na dziesięć kolejek przed końcem sezonu traci dziewięć punktów do miejsca premiowanego grą w Lidze Europy.

Berlusconi raz już spotkał się z Li na jesieni, ale wówczas mowa była jedynie o 30 procentach akcji klubu. Teraz włoskie media są zgodne, że były premier Włoch chce sprzedać większościowy pakiet.

Nie wiadomo jednak, czy trafi on w ręce Li, którego majątek jest wyceniany na 4,6 miliardów dolarów. Berlusconi gra na kilka frontów. Na początku marca media na całym świecie pisały o osiągnięciu porozumienia z Bee Taechaubolem z Tajlandii, które następnie zdementowały władze klubu.

Richard Li Tzar Kai, bo tak brzmi pełne imię i nazwisko biznesmena, to najmłodszy syn Li Ka-Shinga, najbogatszego człowieka w Hongkongu. Jest prezesem firmy PCCW Limited, lidera na rynku telekomunikacyjnym.

50 twarzy Grenia. Żyro nie trafił w bramkę na lotnisku? [NAJLEPSZE KOMENTARZE CZYTELNIKÓW]


RACM33: AC Milan - koszulka Adidas
w okazje.info


Więcej o:
Komentarze (7)
Serie A. Richard Li chce kupić AC Milan
Zaloguj się
  • stary.gniewny

    Oceniono 18 razy 18

    Znasz Li ten klub?

  • adersyo

    Oceniono 6 razy -2

    Bzdury wypisujecie Lee! to tylko pośrednik w tej sprawie,nie jest zainteresowany wykupem Milanu. Najprawdopodobniej Włochów kupic chce ktoś związany z rządem chińskim ;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX