Liga włoska. Bramka Kamila Glika w meczu z Livorno

Kamil Glik zdobył bramkę w ósmej minucie meczu z Livorno. To jego pierwszy gol w tym sezonie. Torino zremisowało na wyjeździe 3:3.

Relacje z najważniejszych zawodów w aplikacji Sport.pl Live na iOS , na Androida i Windows Phone

Glik pokonał bramkarza Livorno uderzeniem głową, po dośrodkowaniu Alessio Cerciego z rzutu rożnego. Polak podwyższył prowadzenie Torino na 2:0. Już w czwartej minucie pierwszą bramkę dla gości zdobył Ciro Immobile. Livorno wyrównało po 25 minutach, dzięki golom Paulinho (25. min) i Leandro Greco (33. min). W drugiej połowie trzecią bramkę dla gospodarzy strzelił Emerson (63. min.). Wynik meczu ustalił w 87. minucie strzałem z rzutu karnego Cerci.

Dla Kamila Glika była to pierwsza bramka w tym sezonie. Zbiegła się w czasie z pierwszymi powołaniami nowego selekcjonera Adama Nawałki. Kapitan Torino i podstawowy obrońca w kadrze Waldemara Fornalika nie znalazł się w składzie.