Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Diego Forlan zastąpi Eto'o?

Czy do Interu Mediolan na miejsce Samuela Eto'o przyjdzie Diego Forlan? - Otrzymałem taką ofertę - przyznaje urugwajski napastnik
32-letni Forlan gra obecnie w Atletico Madryt, ale chętnie zamieniłby Hiszpanię na Włochy. Zdradził to sam zawodnik w wywiadzie dla... tureckich mediów. - Jednym z moich marzeń jest gra w Mediolanie i przyznaję, dostałem taką ofertę ze strony Interu - miał powiedzieć najlepszy piłkarz ostatnich mistrzostw świata.

Przenosiny Forlana do Interu są o tyle prawdopodobne, że włoski klub poszukuje następcy dla Samuela Eto'o. Kameruński snajper zostanie sprzedany za około 30 milionów euro do rosyjskiej Anżi Machaczkała, gdzie ma zarabiać 20 milionów euro rocznie. Oprócz Forlana na celowniku "Nerazzurrich" znalazł się Carlos Tevez z Manchesteru City.

Póki co jednak Forlan nie wyklucza nawet transferu do Turcji. - To piękny kraj, w którym jestem bardzo popularny. Nie miałem jeszcze żadnych ofert z Galatasarayu, Besiktasu, czy Fenerbahce, ale wiem, że z wielką chęcią kontynuowałbym tutaj swoją karierę - stwierdził Urugwajczyk.

Więcej o: