Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Terek Grozny chce Diego Forlana?

Terek Grozny chce sprowadzić do siebie gwiazdę Atletico Madryt Diego Forlana - piszą rosyjskie media. - Nikt się z nami nie kontaktował - odpowiada Daniel Bolotnicoff, agent piłkarza.
Jesteś ligowym ekspertem? Zagraj w Wygraj Ligę »

- W tej chwili nie mogę potwierdzić ani zaprzeczyć tego, że Terek złożył ofertę Forlanowi. We wtorek lub środę będzie wiadomo więcej - powiedział Haidar Aljánow, który pełni funkcję ministra sportu i turystyki w czeczeńskim rządzie. Sprawę podchwyciły rosyjskie media, które uważają, że podpisanie kontraktu z reprezentantem Urugwaju jest tylko kwestią czasu.

- Z nikim nie prowadziłem rozmów, nikt się z nami nie kontaktował - powiedział w rozmowie z dziennikiem "Marca" Daniel Bolotnicoff, agent Diego Forlana. Odejście jednej z największych gwiazd Atletico do czczeńskiego klubu wydaje się nieprawdopodobne.

Terek ma ambitne plany. Latem 2012 roku ma zostać oddany do użytku nowy stadion na 30 tys. widzów. W styczniu klub ściągnął legendarnego holenderskiego piłkarza, a obecnie trenera Ruuda Gulita, który ma zapewnić awans do Ligi Europejskiej w kolejnym sezonie. Piłkarzem Tereka jest obrońca, były piłkarz Cracovii Kraków Piotr PolczakWięcej o: