Superpuchar Hiszpanii. Sevilla wygrywa pierwszy mecz z Barceloną

W pierwszym meczu o Superpuchar Hiszpanii Sevilla pokonała Barcelonę 3:1. Bramki dla gospodarzy zdobywali Luis Fabiano i Frederic Kanoute. Jedynego gola dla Katalończyków zdobył Zlatan Ibrahimovic

Baw się z nami w Wygraj Ligę! Wygraj 20 000 zł!

Zobacz gole z tego meczu na Zczuba.tv

Barcelona przegrała pierwszy mecz o Superpuchar, mimo iż jako pierwsza objęła prowadzenie. Już w 20. minucie meczu piłka w siatce umieścił Ibrahimovic, po świetnym prostopadłym podaniu Maxwella. Brazylijczyk trzynaście minut później mógł podwyższyć na 2:0 ale minimalnie chybił.

Mimo iż, w 53. minucie na boisku pojawił się Messi, druga połowa gry należała zdecydowanie do zdobywcy Pucharu Hiszpanii. W 62. minucie, po podaniu Cigariniegi, wyrównał Luis Fabiano.

11 minut później było już 2:1. Dogrywał Negredo, a Sevillę na prowadzenie wyprowadził Kanoute. Malijczyk przypieczętował zwycięstwo w 83. minucie, stawiając Barcelonę w jeszcze trudniejszej sytuacji przed rewanżem na Camp Nou, który odbędzie się 21 sierpnia.

Liga hiszpańska. Kaka będzie pauzował przez trzy miesiące.  ?