Primera Division. Barcelona traci punkty w Almerii

Przewodząca lidze hiszpańskiej Barcelona zaledwie zremisowała 2:2 z trzynastą w tabeli Almerią. Dwa gole zdobył Messi, ale sam nie był w stanie pokonać gospodarzy. Tym bardziej, że od 60 minuty Barcelona grać musiała bez wyrzuconego z boiska Ibrahimovica.
Zobacz na Zczuba.tv remis Barcy z Almerią »

Początek meczu należał do Barcelony. Kilka ładnych, składnych akcji kończyło się groźnymi strzałami. Jednak to Almeria pierwsza strzeliła bramkę - w 12. minucie uderzeniem głową Valdesa pokonał Domingo.

Długo męczyła się Blaugrana z gospodarzami. Dopiero w 42. minucie przebłysk geniuszu Messiego dał liderowi wyrównanie - precyzyjny strzał z rzutu wolnego wpadł tuż przy słupku bramki strzeżonej przez Carreirę.

Takie cztery minuty mogłyby załamać każdy klub: w 56. minucie Barca straciła drugiego gola, a w 60. Ibrahimovica, który za uderzenie rywala bez piłki obejrzał czerwoną kartkę. Jednak Barcelona dopiero wtedy włączyła drugi bieg.

Grając w dziesiątkę raz po raz atakowała, narażając się także na kontry. Mecz nabrał więc rumieńców. Już w 66. minucie Messi ukąsił po raz drugi i był remis. Wydawało się, że wszystko jeszcze może się zdarzyć. Nie zobaczyliśmy jednak, mimo ataków z obu stron, kolejnych goli i mecz zakończył się wynikiem 2:2.

Tak relacjonowaliśmy mecz Barcelony na żywo »