Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Casillas nie pojawił się na treningu. Żegna się z kolegami?

Piłkarze Realu Madryt o godz. 9.30 rozpoczęli trening w Valdebebas. Na zajęciach nie pojawił się Iker Casillas, który do ośrodka przyjechał dopiero godzinę później.
Od kilku dni media powiązane z Realem Madryt piszą o odejściu Ikera Casillasa do FC Porto. Odejście Hiszpana przedłuża się podobno z powodów finansowych. Casillas, który w Portugalii zarabiać miał tylko 5 milionów euro, żądał od "Królewskich" przynajmniej wyrównania tej kwoty do 12,5 miliona - tyle Casillas zarabiałby rocznie, gdyby został w Realu do końca obowiązującego do 2017 roku kontraktu. Choć sam piłkarz jeszcze w piątek dementował plotki o odejściu, hiszpańscy dziennikarze od rana koczują pod ośrodkiem w Valdebebas, aby jak najszybciej zaczerpnąć informacji na temat jego transferu. Okazało się, że hiszpański bramkarz na zaplanowany na godz. 9.30 trening nie przyjechał. W ośrodku pojawił się o godz. 10.28.

Według hiszpańskiej prasy Casillas przybył do Valdebebas tylko po to, żeby pożegnać się z kolegami, zabrać swoje rzeczy i sfinalizować szczegóły wyjazdu do Porto.

Kapitan "Królewskich" miał podpisać dwuletni kontrakt z FC Porto. Oficjalne potwierdzenie transferu może nastąpić w ciągu kilku najbliższych godzin.

Drugi strzelec ligi francuskiej w Meksyku, Milan i Inter wydają miliony, czyli najciekawsze transfery


Więcej o:
Komentarze (7)
Primera Division. Casillas nie pojawił się na treningu. Żegna się z kolegami?
Zaloguj się
 • mariuss111

  Oceniono 33 razy 23

  to bardzo ważna informacja, że o 10:28 przyjechał, sport.pl

 • observ-vator

  Oceniono 23 razy 21

  Rozumiem że 5 milinów to upokarzający zasiłek piłkarski.
  I jak tu żyć ???

 • rudi46

  Oceniono 19 razy 15

  A o 10:31 poszedl do klopa

 • dorbi

  Oceniono 25 razy -17

  Real to kloaka! Teraz podstarzały gwiazdor stawia warunki? Śmiech. Gdyby był wierny barwom to za darmo by grał. Przecież majątek ma ogromny i stać go ale nie. Pazerny bałwan.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX