Primera Division. Real zdobył twierdzę w Sevilli. Trzy gole Ronaldo, uraz Krychowiaka

Sevilla
Bramki: Bacca (45. - karny), Iborra (79.) Kartki: Reyes, Tremoulinas, Carrico, Vidal - żółta Skład: Rico - Figueiras (70. Suarez), Carrico, Kolodziejczak, Tremoulinas - Krychowiak (78. Iborra), M'Bia - Vidal, Banega, Reyes - Bacca (78. Gameiro)
Real Madryt
Bramki: Ronaldo (36., 37., 69.) Kartki: Ramos, Carvajal - żółta Skład: Casillas - Carvajal, Pepe, Varane, Marcelo (88. Arbeloa) - Rodriguez, Ramos, Kroos, Isco (84. Illarramendi) - Ronaldo, Hernandez (66. Bale)

MARCELO DEL POZO/REUTERS

Real Madryt pokonał na wyjeździe Sevillę 3:2 w meczu 35. kolejki ligi hiszpańskiej. Przełamał tym samym niesamowitą serię drużyny Grzegorza Krychowiaka, która przed meczem z "Królewskimi" nie przegrała u siebie 35 spotkań z rzędu. Hat tricka ustrzelił Cristiano Ronaldo.
Wszystko co złe dla Sevilli zaczęło się w 30. minucie, gdy Krychowiak zderzył się głową z Sergio Ramosem. Polak mocno krwawił z nosa. Potrzebował interwencji medycznej i przebywał za linią boczną siedem minut. W tym czasie Ronaldo strzelił dwie bramki dla "Królewskich". Pierwszą po ładnym strzale głową, a drugą po uderzeniu piłki podeszwą z bliskiej odległości.

Po powrocie Polaka na boisko (na drugą część spotkania wyszedł w masce ochraniającej twarz) Sevilla zdobyła gola z rzutu karnego. Jedenastkę wykorzystał Carlos Bacca.

Po przerwie Ronaldo dołożył trzeciego gola (znów po uderzeniu głową) i tym samym wyprzedza Lionela Messiego o dwie bramki w klasyfikacji strzelców Primera Division. W 79. minucie Vicente Iborra, który kilkadziesiąt sekund wcześniej zmienił Krychowiaka, strzelił jeszcze bramkę kontaktową. Ale mimo kilku groźnych prób w końcówce spotkania drużyna Krychowiaka nie zdołała wyrównać. Bardzo dobrze w bramce spisywał się Iker Casillas.

Na trzy kolejki przed końcem sezonu Real traci do prowadzącej Barcelony dwa punkty. Sevilla zajmuje piąte miejsce.

Messi ma naprawdę 38 lat, a Lewandowski 42 lata? [ZOBACZ]

Zdjęcie RREAL47c: Real Madryt - koszulka Adidas Zdjęcie RREAL48j: Real Madryt - koszulka junior Adidas Zdjęcie RREAL49: Real Madryt - koszulka Adidas
RREAL47c: Real Madryt - kos... RREAL48j: Real Madryt - kos... RREAL49: Real Madryt - kosz...
Sprawdź ceny » Sprawdź ceny » Sprawdź ceny »
źródło: Okazje.info