Real Madryt rozgromił Deportivo 8:2, Hernandez i Rodriguez strzelili piękne gole [WIDEO]

"Królewscy" okazali się w La Corunii bezlitosnymi, ale i efektownymi gośćmi

Real Madryt pokonał w sobotę na wyjeździe Deportivo La Corunę... 8:2! W pierwszej połowie dwa gole strzelił Cristiano Ronaldo, a jego trafienia przedzieliło jedno Jamesa Rodrigueza. Mogło się wydawać, że w drugiej połowie nie powinniśmy już niczego oczekiwać...

...tymczasem dostaliśmy od niej siedem goli! Niedługo po przerwie Haris Medunjanin zdobył dla gospodarzy bramkę z rzutu karnego. Potem, w ciągu kwadransa, dwukrotnie trafił Gareth Bale, a hat-tricka skompletował C. Ronaldo. Niedługo później Toche trafił dla Deportivo.

Bramkę meczu zdobył chyba jednak w 87. min Javier Hernandez, który dziesięć minut wcześniej zastąpił Bale'a. Drugie trafienie dorzucił w doliczonym czasie gry dzięki lekkiemu rykoszetowi.