Primera Division. Dramat Atletico i Diego Costy!

W 14. minucie meczu Barcelony z Atletico boisko z powodu kontuzji musiał opuścić najlepszy napastnik gości Diego Costa. Spotkanie ostatecznie zakończyło się remisem 1:1 i to Atletico zdobyło mistrzostwo.

Czytaj relację Z Czuba z meczu Barcelona - Atletico

Diego Costa w ostatnich tygodniach zmagał się z kilkoma kontuzjami. Trudy sezonu zdecydowanie dają mu się we znaki. Na szczęście dla kibiców Atletico wyleczył się na tyle, że Diego Simeone posłał go na boisko na starcie z Barceloną. Na nieszczęście snajper Rojiblancos już w 14. minucie musiał opuścić boisko. Za niego wszedł Adrian Lopez.

Atletico miało jeszcze więcej pecha. W 23. minucie kontuzji doznał Arda Turan, a jego miejsce zajął Raul Garcia.

Niezwykły sezon w Primera Division dobiega końca. Barcelona aby zdobyć mistrzostwo, musiała wygrać. Atletico wystarczał remis.