Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Primera Division. Marcelo ukarany za jazdę bez prawa jazdy

Boczny obrońca Realu Madryt Marcelo został ukarany przez madrycki sąd karą 6 tysięcy euro za jazdę samochodem bez ważnego prawa jazdy.
Brazylijczyk został złapany na jeździe bez ważnego prawa jazdy 2 lutego. Zawodnik był zdziwiony, gdy policjanci powiedzieli mu, że już uzbierał liczbę punktów karnych, po których ważność prawa jazdy wygasa.

Marcelo to niejedyny w ostatnim czasie piłkarz Realu, który ma problemy z łamaniem prawa podczas jazdy samochodem. Karim Benzema został złapany na jeździe z prędkością 216 km/h przy dozwolonej 100 km/h w tym miejscu. 25-letniemu Francuzowi grozi za to grzywna, utrata prawa jazdy, prace społeczne, a nawet krótki wyrok więzienia.

Więcej o:
Komentarze (4)
Primera Division. Marcelo ukarany za jazdę bez prawa jazdy
Zaloguj się
 • jerzytop

  Oceniono 16 razy 16

  U nas ostatnio też jakaś żałosna polityczyna jezdziła bez prawka i to ze 3 lata . Na dodatek coś tam pokazywała policjantą aby uniknąć mandatu z piczątkami z Brukseli A dać mu tak 10 tys Euro mandayu

 • kazek100

  Oceniono 11 razy 7

  szliwa kara

  Ile on będzie musiał na to pracować? 2 godziny?

 • mistic12

  Oceniono 4 razy 4

  Powinni mu zabrać prawo jazdy ..!!!

 • hotin

  0

  I tylko wysokie kary uzależnione od dochodów będą przykładnymi! Dlatego tez w PO-landii się ich nigdy nie doczekamy, bo posłowie to święte krowy co się immunitetem zasłaniają!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX