Primera Division. Malaga pokonała Real! Pięć bramek

Malaga wygrała z Realem Madryt 3:2 i zmniejszyła stratę do Realu do dwóch punktów. Niespodziewanie cały mecz na ławce ?Królewskich? przesiedział Iker Casillas.

Z Czuba.tv: Zobacz gole z sobotnich meczów Primera Division ?

Między słupkami stanął Antonio Adan. Występ nie był jednak udany, bo musiał aż trzykrotnie wyciągać piłkę z siatki.

Nie zanosiło się na to po pierwszej połowie, w której sytuacji na gola było jak na lekarstwo, a strzelić bramki mogli jedynie goście. Najpierw nie trafił Ronaldo, a chwilę później Benzema.

Zanim "Królewscy" znaleźli rytm po przerwie, musieli już odrabiać straty. Szans Adanowi nie dał Isco. Kwadrans później było już 1:1. Walczący do upadłego Benzema chciał zgrać piłkę do Ronaldo, ale nim do tego doszło, do własnej bramki wpakował ją Sanchez.

Kolejne dziesięć minut należało do gospodarzy. Przyjezdnych ukąsił dwukrotnie Santa Cruz, za każdym razem po podaniu Joaquina. Real zdobył jeszcze bramkę kontaktową, ale nie zdołał wywieźć z obcego terenu choćby punktu.

Strata "Królewskich" do Barcelony wynosi już 16 punktów. Katalończycy we wcześniejszym sobotnim meczu pokonali na wyjeździe Real Valladolid 3:1. Malaga jest czwarta i traci do Realu tylko dwa punkty.