Puchar Niemiec. Hannover gromi, Artur Sobiech strzela pięknego gola [WIDEO]

Hannover w 1/16 finału Pucharu Niemiec rozbija Fortunę Düsseldorf 6:1. Pierwszego gola dla gospodarzy strzelił polski napastnik Artur Sobiech, który bramkarza rywali pokonał już w 5. minucie.

Hannover potrzebował ledwie 16 minut, by strzelić Fortunie cztery gole. Zaczęło się od bramki Sobiecha, który bramkarza gości pokonał już w 5. minucie. 26-letni napastnik przejął piłkę po kiksie rywala na skraju pola karnego, przełożył ją na lewą nogę i oddał strzał w długi róg, nie dając szans golkiperowi Fortuny.

Hannover zajmuje obecnie piąte na zapleczu najwyższej klasy rozgrywkowej w Niemczech. Do prowadzącego Brunszwiku traci osiem punktów. Sobiech w tym sezonie wystąpił w dziewięciu meczach 2. Bundesligi, w których strzelił dwa gole i zanotował jedną asystę.