Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Błaszczykowski w VfL Wolfsburg. Trener Hecking: to nasze zwycięstwo!

- Jego przyjście to nasze zwycięstwo - powiedział o Jakubie Błaszczykowskim trener klubu z Wolfsburga, Dieter Hecking
- Zwiększymy nasze możliwości na prawym skrzydle. Kuba, ze swym ogromnym doświadczeniem, pomoże nam zrealizować cele i znowu zakwalifikować się do europejskich pucharów. Jego przyjście to nasze zwycięstwo - cieszył się 51-letni szkoleniowiec.

Błaszczykowski podkreślał, że istotny wpływ na wybór Wolfsburga miało właśnie wielkie zainteresowanie ze strony Heckinga.

- Bardzo miło jest zaprezentować zawodnika, którego zawsze się baliśmy, gdy grał przeciwko nam - podkreślił dyrektor sportowy VfL Wolfsburg, Klaus Allofs.

- Kuba jest zawodnikiem, który będzie wykonywał dobrą pracę dla każdego zespołu. Nie tylko ze względu na jego możliwości piłkarskie, ale dlatego, że jest wzorem poświęcenia, zaangażowania i pasji. Swojemu zespołowi daje z siebie 100 procent - dodał.

Milik ledwo co w Napoli, a nowy klub już chce mu sprowadzić rywala. I to dwa razy droższego od Polaka!


Więcej o:
Komentarze (12)
Błaszczykowski w VfL Wolfsburg. Trener Hecking: to nasze zwycięstwo!
Zaloguj się
 • magoz44

  Oceniono 1 raz 1

  Adolf pokazał Asfalt to wróćmy do Bruku...zrywać Asfalt...Stopnie przedwojenne Policyjne od27X2001są...Xtaki...Marasek27X1991...Mam być w Niemczech na terenie Berlin a jak się nie podoba to od razu Dolna Saksonia...Ja Szef NATO na Europę Gen.Ingemar Mark Rao(Raoe)...warunki mojego opuszczenia barbarzyńców Poland US France Israel Persian Gulf EU dalsze są znane NATO Russia...etc...

 • Jacek Daniszewski

  0

  Jedyny błąd, jaki mi wykazał quiz, to Lewandowski na wielkich imprezach. Strzelił w 2012 i teraz. Wg quizu ma jedną a ja jestem w błędzie. Robicie quiz z błędnymi odpowiedziami? Poprawcie to szybko.

 • realmadrytlove

  0

  No i dobrze.
  Ktoś musiał go kupić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX